Share

вторник, 25 апреля 2017 г.

Скульптури з книг

 

Канадський художник Гай Ларамі прославився на весь світ завдяки незвичайному хобі - вирізання фантастичних скульптур зі старих книг. За допомогою скальпеля він перетворює товсті фоліанти в різноманітні стародавні споруди, гірські ландшафти і вічнозелені плато, включаючи печери, вулкани і навіть застиглі хвилі, яким потім додає природні кольори. Як матеріал майстер переважно використовує старі енциклопедії та словники. 


Роботи Ларамі вражають увагою художника до кожної деталі, адже така майстерність вимагає максимальної точності й зосередженості. У багатьох людей припадають пилом на горищі старі пожовклі, нікому не потрібні фоліанти. Гай Ларамі вдихає в такі книги нове життя.

Як повідомляється на персональному сайті Ларамі, його творчість була представлена в галереях Канади, США, Бельгії, Франції, Німеччини, Швейцарії, Японії та Латинської Америки.

 
 
 Створення скульптур із книг стало головною справою життя Гая Ларамі. Серед багатьох створених майстром скульптурних витворів можна виокремити дві дивовижні серії вирізблених із сторінок книг концептуальних пейзажів, - "Велика стіна"  (The Great Wall) та "Бібліос" (Biblios). Для їх створення художнику знадобилось 3 роки кропіткої праці. Серія "Бібліос" являє собою короткий екскурс за "Старим Завітом".

Ще один амбіційний проект був створений після мандрівки художника до Перу, Еквадору та Бразилії. Натхненний мальовничими видами, він створив горний пейзаж із 24 томів Британської енциклопедії.

 Читати більше: 

Комментариев нет:

Отправить комментарий