Share

четверг, 10 мая 2018 г.

Британський письменник допоміг синові написати твір, за який той отримав трійкуБританський письменник і сценарист Іен Мак'юен допоміг своєму синові написати есе по своєму роману. Вчитель поставив йому трійку з плюсом.

Синові Мак'юена Грегу в школі дали завдання проаналізувати роман Нестерпна любов, написаний його батьком у 1997 році. Він звернувся за допомогою до автора, але навіть це не допомогло йому отримати найвищий бал.

В інтерв'ю виданню Event magazine Іен Мак'юен зізнався, що він розтлумачив синові роман і відмітив, на які моменти варто звернути увагу. Учитель прочитав есе, але з позицією в ньому "принципово не погодився" і поставив Мак'юену-молодшому трійку з плюсом.

Після такої оцінки письменник зазначив, що сумнівається в тому, що його романи мали бути включені в шкільну програму.

69-річний Іен Мак'юен входить до списку 50 найвеличніших сучасних британських письменників за версією журналу Time, є володарем Букерівської, Єрусалимської та премії Сомерсета. Фільм Спокута, знятий за його романом, отримав сім номінацій на премію Оскар.
Джерело:
https://nv.ua/ukr/lifestyle/life/britanskij-pismennik-ien-makjuen-dopomih-sinovi-napisati-tvir-i-otrimav-trijku-2468565.html 

Комментариев нет:

Отправить комментарий